SW.CZ - Specialista na software - zelená lišta s logem a výhrou v soutěži Shop roku 2015
 Banner pro newsletter - Doprava zdarma - Užijte si nákupy bez poštovného! A to až do 27.4.2017! Doprava zdarma platí pro dopravní službu PPL a jsou do ní zahrnuté všechny programy ve verzi BOX, které na SW.CZ naleznete.
CorelDRAW Graphics Suite SE - Komplexní software pro grafické návrhy, kompletně v češtině se slevou 14%
 
CorelDRAW Graphics Suite 
Special Edition
Spojte svoji kreativitu s nepřekonatelným výkonem této sady!
 
1. zelená odrážka - Využijte rozšířenou podporu systému Windows 10, více monitorů a displejů s rozlišením 4K.   Využijte rozšířenou podporu systému Windows 10, více monitorů a displejů s rozlišením 4K.
 
2. zelená odrážka - Získejte vysoce výkonné a intuitivní nástroje pro vytváření logotypů, brožur, webové grafiky, reklam i dalších originálních projektů.   Získejte vysoce výkonné a intuitivní nástroje pro vytváření logotypů, brožur, webové grafiky, reklam i dalších originálních projektů.
 
3. zelená odrážka - Využijte funkce pro vektorové ilustrace, stránkový zlom, úpravy obrázků i převod rastrů na vektorovou grafiku.   Pracujte s funkcemi pro vektorové ilustrace, stránkový zlom, úpravy obrázků i převod rastrů na vektorovou grafiku.
 
4. zelená odrážka - Tvořte grafiku, která bude mít vždy zcela profesionální kvalitu a zaujme na jakémkoli médiu!
  Tvořte grafiku, která bude mít vždy zcela profesionální kvalitu a zaujme na jakémkoli médiu! .
     
     
Původní cena - cena před slevou 5 522,- 4 749,-   Detail produktu CorelDRAW Graphics Suite Special Edition se slevou 14%  
 
oddělovací linka mezi jednotlivými produkty - CorelDRAW Graphics Suite Special Edition a Pinnacle Studio navíc s hrou Česko
 
 
Pinnacle Studio 20 Ultimate
plná verze
Oblíbený videoeditor se naučil pracovat s 360° videi
 
 
Pinnacle Studio 20 Ultimate
upgrade ze starších verzí
Pro kompletní práci s domácím videem
 
Software pro úpravu videa, se kterým můžete vytvářet domácí videa plná vzpomínek v rozlišení HD nebo stereoskopickém 3D.S novou verzí Pinnacle Studio 20 Ultimate získáte více výkonu, kreativity a náhledu, zkrátka vše, co potřebujete pro editaci videí jako profesionál. Vytvářejte dynamická a poutavá videa s nástroji pro kalibru, včetně úprav až ze šesti kamer současně, s novým Stop Motion Animation a novými ovládací prvky pro 360 ° střihu videa. Nový Motion Tracking umožňuje přidat pohybující se text, grafiku nebo mozaikový rozostření osob nebo předmětů. K dispozici jsou přidané 2,000+ efekty, nové efekty od NewBlue, a více než 100 nových šablon menu pro DVD authoring. Pinnacle Studio 20 Ultimate přináší neomezené možnosti pro vlastní kreativitu, které budete mít na dosah ruky.
1. zelená odrážka - Nahrávání z různých zdrojů digitálních kamer, DV, HDV, analogových zdrojů videa, digitálních fotoaparátů i mobilních telefonů. Nahrávání z různých zdrojů digitálních kamer, DV, HDV, analogových zdrojů videa, digitálních fotoaparátů i mobilních telefonů.
 
2. zelená odrážka - Podpora videa pro virtuální realitu ve formátu 360° a možnost převodu do standardního videa. Podpora videa pro virtuální realitu ve formátu 360° a možnost převodu do standardního videa.
 
3. zelená odrážka - Nově! Easy Track Transparentnost - nastavte neprůhlednost stopy s překryvným efektem. Nově! Easy Track Transparentnost - neprůhlednost stopy s překryvným efektem.
 
4. zelená odrážka - Optimalizace pro procesory Intel 6. generace a podpora formátu HEVC (H.265). Optimalizace pro procesory Intel 6. generace, podpora formátu HEVC (H.265).
   
Původní cena programu 2 905,-  
2 499,- Koupit - Pinnacle Studio 20 Ultimate
   
1. zelená odrážka - Nově! Motion Tracking - Nově! Motion Tracking - zaměření na pohybující se objekt a jeho sledování. Nyní také s možností rozmazání objektu. Nově! Motion Tracking - zaměření na pohybující se objekt a jeho sledování. Nyní také s možností rozmazání objektu.
 
2. zelená odrážka - Nový! Stop Motion animace - připojte fotoaparát a vytvořte animace, snímek po snímku s fastmotion účinkem. Nový! Stop Motion animace - připojte fotoaparát a vytvořte animace, snímek po snímku s fastmotion účinkem.
 
3. zelená odrážka - Více než 2 000 nových efektů, titulků a šablon. Více než 2 000 nových efektů, titulků a šablon.
 
4. zelená odrážka - Více než 900 přednastavení a přes 75 zásuvných modulů od NewBlue + nový Video Essentials III. Více než 900 přednastavení a přes 75 zásuvných modulů od NewBlue + nový Video Essentials III.
   
Původní cena před slevou - 1 689,-  
1 411,- Koupit Pinnacle Studio 20 Ultimate, upgrade
   
oddělovací linka mezi jednotlivými produkty - CorelDRAW Graphics Suite Special Edition a Zoner Photo Studio navíc s příručkou ke stažení zdarma!
 
 
 
Zoner Photo Studio X
+ Oficiální příručka ke stažení zdarma!
 
odrážka - Novinky z jara 2017! Vylepšení štětcového filtru, nové automatické úpravy, zpřesnění výběru...   Novinky z jara 2017! Vylepšení štětcového filtru, nové automatické úpravy, zpřesnění výběru.
 
odrážka - Všeobecný slovník</strong></a> - vhodný pro přepis obecných textů diktovaných ve spisovné češtině. Obsahuje více než 500.000 nejčastěji používaných slov a slovních spojení.   Nová a lepší práce s tracklogy - stačí k fotkám přidat záznam trasy (tracklog) třeba z telefonu a Zoner Photo Studio přidá fotky na mapu automaticky.
 
odrážka -  Import slov z dokumentů - porgram prohledá vámi označené dokumenty v počítači a nalezne slova, která nejsou ve slovníku. Následně nabídne možnost jejich přidání   Kruhový filtr – upravte expozici lokálně - umožní úpravu expozice a další parametry ve vybraných oblastech fotky.
 
odrážka - Přepis nahrávek z diktafonu - umožňuje jejich přepis do textu, zatímco Vy se můžete věnovat jiné práci.   Chytré doostření - doostříte pouze ty části fotky, které to skutečně potřebují.
     
     
  1 186,-   Koupit NEWTON Dictate 5 Business!  
 
 Obrázek Zoner Photo Studio X + příručka zdarma!
Víte že..? Na SW.CZ není doprava zdarma podmíněná výší nákupu? Náklady na dopravu odečteme z každého nákupu! + Tlačítko – Ukaž celou nabídku!
 
 
Microsoft Office 2016 pro domácnosti
časově neomezeno
Známé aplikace od známé firmy
 
 
Microsoft Office 2016 pro podnikatele
časově neomezeno
Vhodná pro malé podnikatele či OSVČ
 
Verze MS Office pro domácnosti se nejlépe hodí pro rodiny, které chtějí využívat Office v jednom počítači se systémem Windows.Microsoft Office 2016 pro podnikatele zase ocení především menší podnikatelé, OSVČ nebo ti kteří potřebují používat základní sadu všech programů systému Office a aplikaci Outlook pouze v jednom počítači se systémem Windows.
1. zelená odrážka - Obsahuje aplikace: Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016. Aplikace Office 2016: Word, Excel, PowerPoint i OneNote 2016.
 
2. zelená odrážka - One drive - online úložiště, pro ukládání dokumentů, fotek, hudby nebo videí, a to ze všech zařízení. Instalace pro 1 PC s operačním systémem Windows.
 
3. zelená odrážka - Jednoduchá instalace. One drive - online úložiště, pro ukládání dokumentů, fotek, hudby nebo videí a to ze všech zařízení.
 
4. zelená odrážka - Ovládání je jednodušší a intuitivnější. Ideální pro úpravy PDF souborů, tvorbu referátů, životopisů, sepisování či sdílení nákupního seznamu. Navíc obsahuje integrovaný překladač a funkci pro opravy pravopisu kontrolující i skladbu věty.
   
Původní cena programu 4029,-  
3 389,- Koupit - Microsoft Office 2016 pro domácnosti ML
   
1. zelená odrážka - Verze BOX - program zašleme na vámi zvolenou adresu. Aplikace Office 2016: Outlook, Word, Excel, PowerPoint a OneNote 2016.
 
2. zelená odrážka - Instalaci známých aplikací Office 2016: Word, Excel, PowerPoint, OneNote pro 1 počítač s operačním systémem Windows Instalace pro 1 PC s operačním systémem Windows.
 
3. zelená odrážka - optimalizované pro ovládání dotykem a stylusem Optimalizované pro ovládání dotykem a stylusem.
 
4. zelená odrážka - integrovaný překladač a slovník nebo opravy pravopisu kontrolující i skladbu věty. Integrovaný překladač, slovník, opravy pravopisu i možnost ukládat soubory v cloudu pomocí služby OneDrive. Získejte neustálý přístup k uloženým dokumentům z jakéhokoli zařízení.
   
Původní cena před slevou - 4029,-  
5 849,- Koupit Microsoft Office 2016 pro domácnosti CZ
   
Víte že..? Na SW.CZ není doprava zdarma podmíněná výší nákupu? Náklady na dopravu odečteme z každého nákupu! + Tlačítko – Ukaž celou nabídku!
 
Landi Angličtina Ultimate
 
Landi Angličtina Ultimate
...protože - kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem
 
1. zelená odrážka - Díky novým fotokvízům (přes 6000 fotografií) je učení zábavnější a efektivnější.   Díky novým fotokvízům - přes 6000 fotografií - je učení zábavnější a efektivnější.
 
2. zelená odrážka - Nejsou zapotřebí žádné znalosti programování.   Videolekce do mobilu - vyberte si slovíčka, která se chcete naučit, přiřaďte si k nim obrázek a vytvořte videolekci pro iPhone/Android.
 
3. zelená odrážka - Moderní responzivní web i elektronický obchod.   Výklad gramatiky - probíhá prostřednictvím ozvučených animací a je koncipována jako rozhovor učitele se studentem.
 
4. zelená odrážka - Produkt lze nainstalovat <strong>až na 3 zařízení.   Produkt lze nainstalovat až na 3 zařízení. Lze je přenášet na jiný počítač (deaktivovat) a jsou bez časového omezení.
     
     
Původní cena - cena před slevou  1 598,- 1 279,-   Koupit Landi Angličtina 15 Ultimate  
 
 K dispozici za stejnou cenu je také Němčina, Francouzština, Španělština a Italština. + Tlačítko – Ukaž celou nabídku
 
 
Norton Security CZ
až pro 5 zařízení na 1 rok
Antivirová ochrana se vždycky hodi!
 
 
Norton Security + zálohování
až pro 10 zařízení na 1 rok
Bezpečnost na platformách Windows, Android i Mac!
 
Norton Security + zálohování až pro 10 zařízen a Norton Security až pro 5 zařízení. Nový produkt Norton Security se zálohováním přináší to nejlepší z produktů Norton pro vaši rodinu zařízení. Obsahuje aktivní webovou ochranu, sledování mobilních zařízení, pokročilé technologie ochrany soukromí, automatické zálohování počítače a mnoho dalších funkcí. Toto jediné řešení vám všem umožní připojovat se k internetu bez obav.
1. zelená odrážka - Antivirová ochrana pro počítač, chytrý telefon, tablet i systémy od společnosti Apple. Antivirová ochrana pro počítač, chytrý telefon, tablet i systémy od společnosti Apple.
 
2. zelená odrážka - Poskytuje ochranu v reálném čase proti stávajícím i novým virům a malwaru. V reálném čase poskytuje ochranu proti stávajícím i novým virům a malwaru.
 
3. zelená odrážka - Zabezpečuje vaši identitu a online transakce Zabezpečuje vaši identitu a online transakce.
 
4. zelená odrážka - Upozorní na aplikace, které mohou snižit výdrž baterie nebo představují potenciální riziko ohrožení osobních údajů nebo obsahuje malware ještě předtím, než si ji stáhnete. Upozorní na aplikace, které mohou snižit výdrž baterie, představují potenciální riziko ohrožení osobních údajů nebo malware. A to ještě před stažením takové aplikace.
   
Původní cena programu 1 684,-  
1 195,- Koupit - Norton Security CZ, až pro 5 zařízení na 1 rok, ESD
   
1. zelená odrážka - Cloudové úložiště s kapacitou 25 GB - pro ochranu dokumentů a souborů. Ty program automaticky vyhledá a uloží. Zálohování nikdy nebylo snadnější! Bonus! Bezpečné cloudové úložiště s kapacitou 25 GB.
 
2. zelená odrážka - Zálohování nebylo nikdy jednodušší</strong> - automaticky zálohuje fotografie, finanční soubory a další důležité dokumenty. Zálohování nebylo nikdy jednodušší - automaticky zálohuje fotografie, finanční soubory a další důležité dokumenty.
 
3. zelená odrážka - Zajistí ochranu několika počítačů, počítačů Mac, chytrých telefonů a tabletů v rámci jediného přihlášení k odběru. Zajistí ochranu několika počítačů, zažízení Mac, chytrých telefonů i tabletů. To vše v rámci jediného přihlášení.
 
4. zelená odrážka - Zabraňuje v přístupu na nebezpečné weby a ve stahování podezřelých souborů. Zabraňuje v přístupu na nebezpečné weby a ve stahování podezřelých souborů.
   
Původní cena před slevou - 2093,-  
1 298,- Koupit norton security.
   
 K dispozici za stejnou cenu je také Němčina, Francouzština, Španělština a Italština. + Tlačítko – Ukaž celou nabídku
 
 
Acronis True Image 2016
trvalá licence až pro 5 počítačů
Pohodlné zálohování dat
 
 
Acronis True Image 2017
trvalá licence až pro 5 počítačů
Nejnovější software pro osobní zálohování
 
Acronis True Image 2016 pro 5 počítačů CZ BOX a Acronis True Image 2017 pro 5 počítačů CZ BOX
1. zelená odrážka - Pokročilé zálohování - ukládejte pouze změny, které se staly od poslední zálohy a šetřete tak nejen čas, ale i velikost úložiště. Pokročilé zálohování - ukládejte pouze změny, které se staly od poslední zálohy a šetřete tak nejen čas, ale i velikost úložiště.
 
2. zelená odrážka - Optimalizováno - pro WiIN 10 a poslední verze OS X + zrychlený proces zálohování až o 50% oproti konkurenčním programům Optimalizováno - pro WiIN 10 a poslední verze OS X + zrychlený proces zálohování až o 50% oproti konkurenčním programům.
 
3. zelená odrážka -Záloha PC, disků, diskových oddílů i souborů. Záloha PC, disků, diskových oddílů i souborů.
 
4. zelená odrážka - Uchování starší zálohy - udrží automaticky až 20 záloh zpětně, máte tak možnost vrátit se do libovolného bodu v čase. Uchování starší zálohy - udrží automaticky až 20 záloh zpětně, máte tak možnost vrátit se do libovolného bodu v čase.
   
Původní cena programu 2 537,-  
2 156,- Koupit - Acronis True Image 2016 pro 5 počítačů
   
1. zelená odrážka - Zálohuje data z mobilního zařízení do počítače i cloudu! Zálohuje data z mobilního zařízení do počítače i cloudu.
 
2. zelená odrážka - Zálohování nebylo nikdy jednodušší</strong> - automaticky zálohuje fotografie, finanční soubory a další důležité dokumenty. Archivuje - velké nebo zřídka používané soubory na externí jednotky, NAS, nebo do cloudu. Ponechte si ale přitom přístup k těmto souborům z průzkumníka, Mac Finderu či webového prohlížeče.
 
3. zelená odrážka - Zajistí ochranu několika počítačů, počítačů Mac, chytrých telefonů a tabletů v rámci jediného přihlášení k odběru. Rychle prohledává zálohy -nadje konkrétní soubory a rychle je obnoví.
 
4. zelená odrážka - Zabraňuje v přístupu na nebezpečné weby a ve stahování podezřelých souborů. Zálohujte Facebook - alba, příspěvky, seznam přátel, pomocí několika jednoduchých kroků.
   
Původní cena před slevou - 2093,-  
2 458,- Koupit norton security.
   
 K dispozici za stejnou cenu je také Němčina, Francouzština, Španělština a Italština. + Tlačítko – Ukaž celou nabídku
 
Lingea Slovníky
 
Lingea slovníky
Program s dárkem! Knižní slovníky zdarma!
 
1. zelená odrážka - Slovník zkratek a 220 000 hesel.   Slovník zkratek a 220 000 hesel.
 
2. zelená odrážka - Výkladový a hierarchický slovník i  946 000 překladů.   Výkladový a hierarchický slovník i 946 000 překladů.
 
3. zelená odrážka - Český slovník synonym a antonym + 356 000 významů.   Český slovník synonym a antonym + 356 000 významů.
 
4. zelená odrážka - Slovník užití slov a 188 000 vazeb, příkladů a frází..   Slovník užití slov a 188 000 vazeb, příkladů a frází.
     
     
Původní cena - cena před slevou  3 998,- 2 799,-   Koupit Lingea slovníky  
 
 K dispozici za stejnou cenu je také Němčina, Francouzština, Španělština a Italština. + Tlačítko – Ukaž celou nabídku
 
 
 
NEWTON Dictate 5 Business
Dost přepisování dlouhých textů!
 
odrážka - Převod řeči do textu</strong> - přepis bez překlepů.   Převod řeči do textu - přepis bez překlepů.
 
odrážka - Všeobecný slovník</strong></a> - vhodný pro přepis obecných textů diktovaných ve spisovné češtině. Obsahuje více než 500.000 nejčastěji používaných slov a slovních spojení.   Všeobecný slovník - vhodný pro přepis obecných textů diktovaných ve spisovné češtině. Obsahuje více než 500.000 nejčastěji používaných slov a slovních spojení.
 
odrážka -  Import slov z dokumentů - porgram prohledá vámi označené dokumenty v počítači a nalezne slova, která nejsou ve slovníku. Následně nabídne možnost jejich přidání   Import slov z dokumentů - porgram prohledá vámi označené dokumenty v počítači a nalezne slova, která nejsou ve slovníku. Následně nabídne možnost jejich přidání.
 
odrážka - Přepis nahrávek z diktafonu - umožňuje jejich přepis do textu, zatímco Vy se můžete věnovat jiné práci.   Přepis nahrávek z diktafonu - umožňuje jejich přepis do textu, zatímco vy se můžete věnovat jiné práci.
     
     
  13 900,-   Koupit NEWTON Dictate 5 Business!  
 
 Obrázek NEWTON Dictate 5 Business!
 K dispozici za stejnou cenu je také Němčina, Francouzština, Španělština a Italština. + Tlačítko – Ukaž celou nabídku
 
Website Evolution
 
Sticky Password Premium
časově neomezená
# 1 pro správu hesel a vyplňování formulářů
 
1. zelená odrážka - Generuje extra silná nová hesla.   Generuje extra silná nová hesla.
 
2. zelená odrážka - Umožňuje bezpečné uložení čísla kreditky pro rychlý nákup.   Umožňuje bezpečné uložení čísla kreditky pro rychlý nákup.
 
3. zelená odrážka - Sken otisku prstů.   Sken otisku prstů.
 
4. zelená odrážka - Zálohování v Cloud databázi či na lokálním zařízení.   Zálohování v Cloud databázi či na lokálním zařízení.
     
     
Původní cena - cena před slevou  1 889,- 999,-   Koupit Sticky Password Premium  
 
 K dispozici za stejnou cenu je také Němčina, Francouzština, Španělština a Italština. + Tlačítko – Ukaž celou nabídku
 
 
 
WebSite X5 Evolution 13 
Čisté a přehledné webové stránky
 
odrážka - Vlastní webové stránky v 5 krocích.   Vlastní webové stránky v 5ti krocích.
 
odrážka - Nejsou zapotřebí žádné znalosti programování.   Nejsou zapotřebí žádné znalosti programování.
 
odrážka - Moderní responzivní web i elektronický obchod.   Moderní responzivní web i elektronický obchod.
 
odrážka - SEO (nebo-li optimalizace pro vyhledávače) - pro webové stránky i elektronický obchod.   SEO (nebo-li optimalizace pro vyhledávače) - pro webové stránky i elektronický obchod.
     
     
Původní cena - cena před slevou  1 889,- 1 329,-   Koupit NEWTON Dictate 5 Business!  
 
 Obrázek NEWTON Dictate 5 Business!
 K dispozici za stejnou cenu je také Němčina, Francouzština, Španělština a Italština. + Tlačítko – Ukaž celou nabídku
 
Miraf SongBook 7
 
Miraf SongBook 7
Hrajte si s hudebními nástroji!
 
1. zelená odrážka - Rozsáhlé možnosti transpozice písní - podle transpozičních tabulek, kvint-kvartového kruhu, atd.   Rozsáhlé možnosti transpozice písní - podle transpozičních tabulek, kvint-kvartového kruhu, atd.
 
2. zelená odrážka - Nástroje pro trénování a cvičení Vašich hudebních partů, nástroje pro trénování sluchu, kadence a základy harmonie.   Nástroje pro trénování a cvičení hudebních partů, nástroje pro trénování sluchu, kadence a základy harmonie.
 
3. zelená odrážka - Nástroje pro práci s kapodastrem, různé náhledy a exporty zpěvníků.   Nástroje pro práci s kapodastrem, různé náhledy a exporty zpěvníků.
 
4. zelená odrážka - Můžete tvořit vlastní obsahy, grafiku, loga, záhlaví a zápatí, připravit si hudební   Můžete tvořit vlastní obsahy, grafiku, loga, záhlaví a zápatí, připravit si hudební "taháky".
     
     
Původní cena - cena před slevou  744,- 499,-   Koupit Miraf Songbook 7  
 
 K dispozici za stejnou cenu je také Němčina, Francouzština, Španělština a Italština. + Tlačítko – Ukaž celou nabídku
 
 
Lara Croft and the Temple of Osiris 
+ Season Pass
Chcete pokračovat v drancování hrobek?
 
 
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Zatněte tipec mexickému drogovéu kartelu!
 
Lara Croft and the Temple of Osiris se odehrává hluboko v pouštích Egypta. Lara ve svém novém dobrodružství musí spojit síly s lovcem pokladů Carterem Bellem a uvězněnými bohy Horusem a Isisem, aby porazili zlého boha Seta. Lara a její společníci budou muset bojovat nejen s živly přírody v píscích pouště a v prastarých hrobkách, ale také s legendárními božstvy a stvořeními z mýtů. Osud světa je v sázce a Lara musí získat části Osirise a zastavit Seta před tím, než si zotročí lidstvo. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands se odehrává v rozsáhlém, drsném a živém prostředí Bolivie v Jižní Americe. Vlivný a nelítostný mexický drogový kartel Santa Blanca ze země vytvořil stát narkomanů, díky čemuž zde vládne bezpráví, strach, nespravedlnost a násilí. Právě vás proto posílají za nepřátelskou linii jakožto člena Ghosts, legendární elitní americké speciální jednotky, která má za úkol způsobit chaos a tím destabilizovat a nakonec narušit spojenectví mezi kartelem Santa Blanca a zkorumpovanou vládou.
1. zelená odrážka - Další pokračování velmi oblíbeného akčního dílu Lara Croft and the Guardian of Light, nás tentokrát zavede to Egypta skrývajícího nejrůznější záhady a nebezpečí. Další pokračování velmi oblíbeného akčního dílu Lara Croft and the Guardian of Light, nás tentokrát zavede do Egypta skrývajícího nejrůznější záhady a nebezpečí.
 
2. zelená odrážka - Nádherné grafické zpracování vyniká i z izometrického pohledu, který dopřává skvělý rozhled nad aktuální situací. Nádherné grafické zpracování vyniká i z izometrického pohledu, který dopřává skvělý rozhled nad aktuální situací.
 
3. zelená odrážka - Zabezpečuje vaši identitu a online transakce Děj příběhu se odehrává v chrámu Osirise ukrytém hluboko v egyptských pouštích. Osirise hledá také lovec pokladů Cartel Bell, který dorazí k chrámu jako první a neúmyslně sešle na sebe a na Laru kletbu zlého boha Seta.
 
4. zelená odrážka - Hru je možné hrát jak v samostatném režimu, tak i s kamarády v co-op režimu po internetu nebo lokální síti, který přináší další možnosti rozvíjené taktiky. Hru je možné hrát jak v samostatném režimu, tak i s kamarády v co-op režimu.
   
Původní cena programu 1 684,-  
899,- Koupit - Lara Croft and the Temple of Osiris + Season Pass
   
1. zelená odrážka - Komunikujte s různými herními frakcemi: získávejte informace od drogového kartelu Santa Blanca, podplácejte agresivní vojsko Unidad, využívejte zdroje místních rebelů nebo ochraňujte domorodce. Vyprovokujte mezifrakční válku, abyste své nepřátele rozptýlili a usnadnili si tak cestu k cíli. Komunikujte s různými herními frakcemi: získávejte informace od drogového kartelu Santa Blanca, podplácejte agresivní vojsko Unidad, využívejte zdroje místních rebelů nebo ochraňujte domorodce. Vyprovokujte mezifrakční válku, abyste své nepřátele rozptýlili a usnadnili si tak cestu k cíli..
 
2. zelená odrážka - vždy se můžete tiše plížit, rozptýlit nepřítele nebo zahájit přímý nebo taktický útok Vždy se můžete tiše plížit, rozptýlit nepřítele nebo zahájit přímý nebo taktický útok.
 
3. zelená odrážka - Zajistí ochranu několika počítačů, počítačů Mac, chytrých telefonů a tabletů v rámci jediného přihlášení k odběru. Putujte od nechvalně známé Cesty smrti až k největší solné pláni na světě v dosud největší akčně dobrodružné hře od společnosti Ubisoft.
 
4. zelená odrážka - Zabraňuje v přístupu na nebezpečné weby a ve stahování podezřelých souborů. Používejte nové drony, abyste se dokázali prokousat i tím nejdrsnějším terénem a označit nepřátelské základny, nebo je proměňte v ničivé zbraně.
   
Původní cena před slevou - 1 886,-  
1 670,- Koupit norton security.
   
   
Shop roku 2016
telefon Zeptejte se nás:
481 001 000
Každý pracovní den 8:00 - 17:00
 
napište nám e-mail na info@sw.cz info@sw.cz
   
 
 
Bezpečná platba Dárky k nákupu Záruka spokojenosti Facebook
 

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Změna cen vyhrazena.
Tato zpráva byla poslána z emailové adresy sloužící pouze k oznamování, která nepřijímá příchozí emaily. Na tuto zprávu prosím neodpovídejte.
V případě že si nepřejete podobné nabídky v budoucnu dostávat, přejděte na http://www.sw.centrum.cz/nechci/ a zakažte odesílání na vaši e-mailovou adresu.